Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi(galvanizasyon yöntemi) bütün basur türleri için uygulanabilir mi?
Hemoroid türlerinin birçoğu bu tedavi yöntemine uygundur. Tedavi yönteminin sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Uygulama Ne Kadar Güvenli?
20 yıla yakın süredir uygulanan bir yöntemdir ve FDA onaylıdır. Uygulama esnasında anestezi yapılmıyor oluşu, neşter kullanılmaması ve günlük hayata devam edilebiliyor oluşu bile başlı başına yöntemin güvenilirliği hakkında fikir sahibi olmak için yeterlidir.
Uygulama Ne Kadar/Kaç Seans Sürecek?
Tedavi için tek seferde yapılacak olan 12 dakikalık bir uygulama yeterli olabilmektedir. Ancak hemoroidin evresine ve kişiye göre bu durum değişiklik gösterebilmektedir.
Tedavinin Maliyeti Ne Kadar?
Maliyet hastalığın evresine göre farklılık gösterecektir. Ancak cerrahi müdahale ve sonrasındaki iyileşme süreci düşünüldüğünde ameliyatsız hemoroid tedavisifiyatları bunun yanındaoldukça makul kalacaktır.
Kaç Günde Tamamen İyileşirim?
Uygulamanın hemen sonrasında tuvalete çıkmak ve yemek yemek de dahil olmak üzere günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ancak anüs kanalındaki iyileşme ve hemoroidin küçülmesi için takriben 7-14 gün arasında bir süreye ihtiyaç olacaktır.
Uygulama Sonrasında Dışkılamada Sorun Yaşar mıyım?
Uygulama yüzünden ne anüs kanalı daralır ve dışkılama zorlaşır, ne de buradaki bir bağ dokusu alınarak dışkı tutamama gibi problemler yaşanır.
İlaç Kullanmam Gerekecek mi?
Hiçbir ilaç ya da ağrı kesici kullanmadan tedavi olmak ve tedavi sonrasındaki süreci atlatmak rahatlıkla mümkün olabilmektedir.